Апр

23

Пасхальный БАМБАРДИР во Львове (апрель 2014)

Автор: Брандмайорнет

Наш великий и могучий Бамбардир на этой неделе в руках умелого АГП Кушнира во Львове.

Бамбардиру в этот раз  удалось не просто привлечь к себе внимание, а стать еще и достопримечательностью городского праздника «поливаний понеділок», в рамках которого жители города обливают друг друга водой.

Бамбардир Львов апрель 2014

«Підтримуючи Великодні традиції, цього року для мешканців та гостей міста, на площі Ринок організували «поливаний понеділок». «Все дійство відбувається на площі Ринок. Навпроти кожного входу стоїть волонтер. Всім охочим пропонується одягнути шапочку для душу, а також дощові плащі та пусті пляшки. Можна буде забавлятися повітряними кульками, заповненими водою, та водяними пістолетами. На 5 точках на площі Ринок встановлені спеціальні системи, які подаватимуть воду. Також встановлено цікаві конструкції, які розсіюватимуть воду. Дійство займе всю площу Ринок, на всій території дозволено обливатися», — зазначив начальник управління внутрішньої політики Львівської міської ради Андрій Шевців.

Бамбардир Львов апрель 2014

За його словами, сухими зонами залишаться літні майданчики і кафе. «Після обливань і забавлянь можна піти у кафе чи на літній майданчик, випити гарячого чаю, погрітися. Будуть також поставити сушки для сушіння волосся та мокрого одягу», — розповів Андрій Шевців.

Бамбардир Львов апрель 2014

Нагадаємо, щорічно у перший понеділок після Великодня люди святкують «обливний» понеділок. Традиційно, в цей день у Львові, групи молодих хлопців обливають дівчат водою. Аби запобігти порушенням громадського порядку у 2014 році, міська рада вирішила «очолити» традицію, та дозволила обливатись водою лише на площі Ринок.»

Бамбардир Львов апрель 2014

Видео с Бамбардиром во Львове на Пасхальные выходные

 

Поделитесь ссылкой с друзьями:

Вернуться в: Бортовой журнал

Добавить комментарий