Авг

14

Бамбардир во Львове в объятиях АГП «Моя улюблена турфірма»

Автор: Брандмайорнет

Агентство горящих путевок «Моя улюблена турфірма» пригласило в гости Бамбардир, и в этот раз Тарас Антонив со своей командой решили создать  возле Бамбардира специальную СКРЫНЮ.

Идея просто замечательная – люди с удовольствием останавливаются, чтобы оставить свой e-mail и получить в подарок журнал «Бамбарбия» и заодно принять участие в ежемесячном розыгрыше путевки в Европу среди оставленных адресов.

Тарас Антонив, диретор АГП «Моя улюблена турфірма» рассказывает о своей идее «СКРИНЯ»:

«У нас є план, який ми збираємось здійснювати в найбижчі часи. Десь через тиждень я розвоповім про свої цікаві ідеї, а поки розповім подробиці ідеї зі СКРИНЕЮ.

Наші промоутери у красивому червоному одязі пропонували людям залишити свою електронну адресу у скрині, а серед них ми розіграли путівку до Європи. Саме на залишений людиною мейл приходило повідомлення про те, хто став переможцем, і відео з наглядною демонстрацією процесу розіграшу.

Це був перший етап, він пройшов успішно и задоволена жіночка вже скоро поїде на відпочинок, а коли вона прийде до нашого офісу, ми візьмемо у неї інтерв’ю.»

Видео-приглашение для туристов оставить свой e-mail в СКРЫНЕ возле Бамбардира.

Розыгрыш путевки, записанный на видео. Тарас Антонив называет на камеру имя счастливчика

Поделитесь ссылкой с друзьями:

Вернуться в: Бортовой журнал

Добавить комментарий